ویژه برنامه ماه رمضان - 17 آذر

جلسه مشترک شورای عالی قرآن و هیئت آنلاین برگزار شد

به گزارش هیئت آنلاین جلسه مشترک مدیران شورای عالی قرآن و مدیران هیئت آنلاین با محوریت همکاری این دومجموعه در حوزه برنامه‌های قرآنی فضای مجازی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور جناب آقای دکتر سید علی سرابی، دکتر حسن محمدی از شورای عالی قرآن و جناب آقایان سید احمد بنی هاشم، دکتر سید محمد موجانی، حامد نگارش و ناصر فرجی از هیئت آنلاین در محل شورای عالی قرآن برگزار شد، گزارشی از عملکرد مجموعه هیئت آنلاین در حوزه پخش جلسات مذهبی و ضرورت پخش این برنامه ها در شرایط کرونا و حضور فعال فعالین مذهبی در حوزه هیئات مذهبی و جلسات قرآنی توسط مدیران هیئت آنلاین ارائه شد.

 

در این جلسه توجه به برنامه‌های قرآنی در فضای مجازی و اشتیاق مخاطبین حاضر در این فضا به برنامه‌های مختلف، حفظ عیار، حساسیت‌های لازم و جذابیت برنامه‌های قرآنی موجود در فضای مجازی از سوی مدیران شورای عالی قرآن مورد بحث و تاکید قرار گرفت.

 

در این جلسه مشترک که به میزبانی شورای عالی قرآن برگزار شد مقرر شد شورای عالی قرآن در تامین برنامه های قرآنی پلتفرم هیئت آنلاین و صدور مجوزهای لازم در حوزه رسانه، حامی مجموعه هیئت آنلاین باشد و مجموعه هیئت آنلاین نیز برنامه های شاخص قرآنی را هم در حوزه تولید و هم در حوزه پخش محافل و جلسات قرآنی در دستور کار خود قرار دهد.

در پایان مقرر شد جلسات کارشناسی در مورددباید ها و نباید های فعالیت رسانه قرآنی دررفضای مجازی در دستور کار جلسات بعدی این دو نهاد قرار گیرد.

سامانه هیئت آنلاین به آدرس heyatonline.ir بستری برای پخش زنده هیئات و مراسم های مذهبی است که ترافیک استفاده از آن برای کاربران در کلیه اپراتورها رایگان است.