ویژه برنامه ماه رمضان - 18 شهریور

تجلیل عضو شورای شهر از هیئت آنلاین/ مجموعه مستند "پیرغلامان" تولید می شود

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با حضور‌ در دفتر هیئت آنلاین از فعالیت های این پلتفرم بازدید و از این تیم رسانه‌ای تجلیل کرد.

 

به گزارش رسانه هیئت آنلاین، جعفر شربیانی عضو شورای شهر تهران با حضور در دفتر هیئت آنلاین ضمن دیدار با مدیرعامل این پلتفرم مذهبی، از اقدامات آن در دهه‌ اول‌ محرم تجلیل کرد.

ارائه گزارش عملکرد از اقدامات و بیان مشکلات و نیازمندیها توسط سید احمد بنی هاشم و همچنین ارائه رهنمود برای بهره‌برداری هرچه بهتر و مرتفع کردن مشکلات توسط جعفر شربیانی از مهمترین بخش های این دیدار بود.

بنی‌هاشم به تولید مستند تاریخ شفاهی "پیرغلامان" به کارگردانی امیر تاجیک اشاره نمود و همکاری خانه مداحان اهل بیت علیهم‌السلام را در این مسیر ستود. وی گفت: این مجموعه جزو برنامه‌های در حال تولید هیئت آنلاین در حوزه محتواهای مذهبی است؛ امیدوارم این مجموعه در اربعین آماده انتشار در هیئت آنلاین و فضای مجازی شود.

همچنین بنی هاشم در این دیدار از برنامه‌های آتی هیئت آنلاین از جمله تقویت و توسعه بخش بین الملل این پلتفرم و تقویت زیرساختهای فنی با هدف بهبود کیفیت پخش زنده هیئات و رویدادهای مذهبی گزارشی ارائه

کرد .

شربیانی نیز با توجه به بهره‌برداری بیش از ۱۵۰۰ هیئت از سراسر تهران از پلتفرم هیئت آنلاین از اعضای هیئت‌ امنای این سامانه دعوت نمود در راستای ارتقای نشر محتوای مذهبی در فضای مجازی در کمیته فرهنگی شورای شهر حاضر و مسائل و مشکلات پیش رو را مطرح نمایند.

در انتهای این جلسه، مدال خادم‌الحسینی هیئت آنلاین به این عضو شورای شهر تهران اهدا شد.