ویژه برنامه ماه رمضان - 30 خرداد

خانه مداحان با هیات آنلاین همکاری می کند

مرتضی طاهری گفت: خانه مداحان تصمیم به همکاری با رسانه هیئت آنلاین گرفت و رسانه خانه مداحان به هیئت آنلاین سپرده شد.

به گزارش هیئت آنلاین، مرتضی طاهری رئیس هیئت مدیره خانه مداحان گفت: با توجه به سفارشات رهبری در اهمیت حضور عرصه‌های فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی خانه مداحان تصمیم به حضور در فضای مجازی گرفت و به دنبال موفقیت‌های رسانه هیئت آنلاین و برنامه مؤثر مذهبی همچون برنامه‌های رمضان که بسیار پربار بود خانه مداحان تصمیم به همکاری با رسانه هیئت آنلاین گرفت و رسانه خانه مداحان به هیئت آنلاین سپرده شد.

طاهری با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، افزود: حضور در انتخابات امری واجب و حیاتی ست که باعث آبروی نظام و کشور است در همین راستا خانه مداحان در انتخابات ۲۸ خرداد برای استقرار صندوق رأی در محل این خانه پیش قدم شد و با حضور گسترده مداحان و پخش زنده رأی گیری از طریق سامانه هیئت آنلاین کمک شایانی به تجلی حضور بیشتر مردم در پای صندوق‌های رأی داشت.

تسهیلات هیئت آنلاین برای پخش مراسم‌ها در ماه محرم

در ادامه مدیر عامل سامانه هیئت آنلاین گفت: در کنار پخش زنده ۳۵۰۰ هیئت، وظیفه خود می‌دانیم برنامه‌هایی همچون استقرار صندوق رأی در خانه مداحان را پوشش زنده داشته باشیم.

بنی هاشم با بیان این موضوع که در حال حاضر بیش از ۳۵۰۰ هیئت در این سامانه دارای صفحه اختصاصی هستند، گفت: دیگر هیئت‌های مذهبی نیز می‌توانند به این جمع اضافه شوند و صفحه اختصاصی خود را در این سامانه راه اندازی کنند.

وی اضافه کرد: با لطف و همکاری اپراتورهای مخابراتی تماشای مراسم‌های مذهبی از این سامانه بصورت رایگان است و در حال ایجاد تسهیلاتی برای هیئت‌ها در ماه محرم هستیم تا آنها نیز بتوانند پخش زنده و آپلود برنامه‌های خود را نیز بصورت رایگان روی سایت و اپلیکیشن هیئت آنلاین انجام دهند.