دستخط - 24 آبان 1399

هیئت آنلاین و ستاد اربعین تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش هیئت آنلاین، این تفاهمنامه بین کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین بعثه مقام معظم رهبری و سامانه هیئت آنلاین به منظور همکاری در زمینه ارائه سرویس و بستر پخش آنلاین و آرشیو برنامه ها به هیئات مذهبی خارج از کشور به مدت دو سال منقعد شد.

در این تفاهم نامه با امضای مجتبی جوانبخت رییس هیئت مدیره هیئت آنلاین و حجت الاسلام حمید احمدی نماینده کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین بعثه مقام معظم رهبری، ارائه لیستی از هیئات خارج از کشور به همراه راه های ارتباطی، استفاده از امکانات کمیته فرهنگی برای تسهیل ارتباط میان هیئت آنلاین و هیئات مذهبی خارج از کشور و پشتیبانی قانونی و حقوقی به عنوان تعهدات کمیته فرهنگی ذکر شده است.

همچنین برقراری ارتباط با هیئت های مذهبی خارج از کشور، فراهم کردن بستر تکنیکی و فنی مناسب برای سرویس دهی به هیئات مذهبی خارج از کشور، اطلاع رسانی گسترده از برنامه های هیئت های مذهبی خارج از کشور که از سامانه هیئت آنلاین بهره می برند، وظایف سامانه هیئت آنلاین در این تفاهم نامه عنوان شده است.

 

سامانه جامع هیئت آنلاین به آدرسHeyatonline.ir  به عنوان مرجع پخش زنده هیئات و مراسم های مذهبی فعالیت می کند و اپلیکیشن آن با بیش از 42 هزار نصب فعال، محتوای سامانه را در اختیار کاربران قرار می دهد و ترافیک استفاده از آن برای کاربران در کلیه اپراتورها رایگان است.