هیئت آنلاین - 31 مرداد 1399

مخابرات ایران تماشای هیئت آنلاین را رایگان کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدار با خادمان هیئت آنلاین ضمن تقدیر از حرکت ارزشمند آنها گفت: پنج میلیون مخاطب شرکت مخابرات می‌توانند از اینترنت رایگان برای مشاهده سامانه «هیات آنلاین» در محرم استفاده کنند.

به گزارش رسانه هیئت آنلاین: «سید مجید صدری» مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدار با خادمان هیئت آنلاین اظهار داشت: ارائه ترافیک اینترنت در فاز اول از روز جمعه ۳۱ مردادماه مصادف با اولین روز محرم آغاز شده و تا پایان ماه محرم ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به حرکت ارزشمند سامانه «هیئت آنلاین» گفت: عزاداران حسینی می توانند به صورت مجازی و بدون هرگونه هزینه‌ای از مراسم هیئات مورد علاقه خود بهره‌مند شوند بدون اینکه نیاز به حضور فیزیکی در این مجالس باشد. مشکلی از بابت ظرفیت شبکه مخابراتی وجود ندارد و ما در بستری ویژه تمامی پتانسیل، امکانات و توانمندی‌هایمان را به کار گرفته‌ایم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: برای تداوم اجرای طرح برای مناسبت‌های بعدی با توجه به برنامه‌های آتی متولیان هیئت آنلاین، تصمیم‌گیری خواهد شد.

در پایان این دیدار نشان خادم الحسینی به «مهندس سید مجید صدری» اهدا شد. سامانه هیئت آنلاین به نشانی heyatonline.ir بستری برای پخش زنده هیئات و مراسم‌های مذهبی است که ترافیک استفاده از آن برای کاربران در کلیه اپراتورها رایگان است.