هیئت آنلاین - 28 مرداد 1399

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری: جلوگیری از آسیب پذیری نوجوانان و جوانان (در فضای مجازی) یه کار بسیار ارزنده است

خادمان هیئت‌آنلاین به منظور ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در جهت راه‌اندازی این پلتفورم، اعلام برنامه‌های آتی بویژه ایام محرم و همچنین دریافت رهنمود با حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه دیدار کردند

به گزارش رسانه هئیت‌آنلاین، در این دیدار صمیمانه، حجت الاسلام حاج‌علی‌اکبری ضمن استماع گزارش و قدردانی از اقدامات صورت گرفته در هیئت‌آنلاین، نمایش پخش زنده هیئت‌های بزرگ و کوچک در کنار هم را در مسیر ایجاد عدالت دانست.

ایشان با بیان اینکه هندسه کار توسط تیم هیئت‌آنلاین به درستی چیده شده‌ است افزود: در حال حاضر تعداد زیادی از جوان‌ها و نوجوان‌ها در فضای مجازی بدنبال محتوای خوب هستند که (بدلیل عدم وجود بسترهای مناسب) وارد فضاهای بد می‌شوند. جلوگیری از آسیب پذیری نوجوانان و جوانان یه کار بسیار ارزنده است.

در پایان این دیدار ایشان توصیه کردند، در راستای شناسایی هیئات با سازمان تبلیغات اسلامی که متولی امر هیئت‌داری است همکاری داشته باشید و هیئات را طبق معیارهای این سازمان تعریف کنید.

هیئت‌آنلاین با آدرس HeyatOnline.ir از ابتدای ماه مبارک رمضان به بعنوان بستر پخش زنده مراسم‌های مذهبی فعالیت خود را آغاز نموده‌است.